• sales@tfpuniv.com
    • +420 736 641 989

VIPColor VP650 je nová generace digitálních tiskáren pro tisk barevných etiket s vylepšenou technologií odolnosti proti vodě.

Tiskárna VP650 je robustní, ale její ovládání je intuitivní. Lze ji využit pro tvorbu vlastních etiket. Přináší tak rychlý a cenově dostupný barevný tisk do jakéhokoli prostředí.

Pro více informací navštivte naše stránky a pro nezávaznou poptávku nás kontaktujte na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

MYTÍ VAŠICH RUKOU JE DŮLEŽITÉ, ZROVNA JAKO ČIŠTĚNÍ PŘÍSTROJŮ, KTERÝCH SE VAŠE RUCE CELÝ DEN DOTÝKAJÍ

Důkladná dezinfekce mobilních terminálů, tabletů, tiskáren, skenerů a dalších zařízení je důležitá zejména v pracovním prostředí a veřejných prostorách. Ukážeme Vám, jak správně postupovat.

Vzhledem k rychle se vyvíjející situaci s koronavirem COVID-19 dostáváme velké množství otázek o tom, jak by se měly naše výrobky čistit, abychom co nejlépe chránili pracovníky, kteří je používají v nemocnicích, skladech, obchodech apod . Tyto dotazy se týkají celého portfolia mobilních počítačů, skenerů a tiskáren, které nabízíme… a pocházejí z každého odvětví, které dnes obsluhujeme.

Čištění zařízení, která používají více pracovníků napříč směnami, je klíčovým požadavkem, který Zebra bere nejen v úvahu již při navrhování produktů, ale také při poskytování jasných pokynů směrem k zákazníkům a partnerům, jak je mohou nejúčinněji čistit a dezinfikovat.

Důležitou informací je, že neexistuje jednotný postup čištění pro všechny zařízení Zebra a je třeba se řídit jednotlivými návody u každého produktu.

Podrobné návody, jak postupovat při čištění produktů určených primárně pro zdravotnictví (produkty jsou označeny HC jako healthcare), jsou uvedeny na následujících lincích:

skenery | tiskárny | mobilní terminály

Pro modely non-healthcare přejděte na stránku s uživatelskými příručkami, zde si vyberete produktovou řadu, konkrétní produkt a v sekci "manuals" si otevřete návod, jednoduše zadáte pomocí zkratky ctrl+F vyhledat slovo "clean" a zde získáte přesné instrukce, jak postupovat krok za krokem při čištění krytů, tlačítek, obrazovek apod.

Rovněž získáte informace, které čistící prostředky jsou vhodné pro čištění a které nikoliv. Dostanete tím ucelený přehled, jak postupovat při manipulaci během dezinfikování, proto je nezbytně nutné tyto postupy znát.

K dispozici máme rovněž brožuru Best Practices for Prevention Infection, kterou napsal Darrel Hicks, uznávaný odborník pro kontrolu infekcí. Přestože byl tento dokument vytvořen pro zdravotnický průmysl, tato doporučení poskytují pevný základ pro společnosti ve všech průmyslových odvětvích při přijímání dalších opatření na ochranu zdraví zaměstnanců a zákazníků.

Společnost Zebra doporučuje, abyste co nejdříve přijali zásady čištění zařízení pro vaši společnost podle pokynů výrobce originálního zařízení (OEM). To pomůže zajistit, aby zaměstnanci řádně dezinfikovali mobilní zařízení, skenery, tiskárny a převzali tento návyk jako rutinní. Pomůžete tím také znovu ujistit vaše zaměstnance, že děláte vše, co je ve vašich silách, aby se zabránilo tomu, že sdílená zařízení se stanou potenciálním zdrojem přenosu virů.

Základem všeho jsou čisté ruce + čisté zařízení = to zaručí účinnější opatření proti šíření infekcí.

Za přeložení článku děkujeme společnosti Ingram Micro Czech Republic. Původní znění článku od Zebra Technologies naleznete zde.

Společnost Zebra Technologies uvedla na trh nový kondenzátor Zebra PowerCap. Uživatelé zařízení DS8178 teď mají k dispozici dvě vyměnitelné možnosti napájení. Buď mohou používat baterii PowerPrecision+ anebo nový kondenzátor PowerCap.

Výměna napájení u všech modelů DS8178 je možná přímo na pracovišti. Není potřeba dokupovat zvlášť bezbateriová a bateriová zařízení. Kondenzátor PowerCap zvládne při plném nabití až 2000 skenů a 100 skenů již po 35 sekundách nabíjení v kolébce.

Pro více informací a nezávaznou poptávku nás kontaktujte na emailech Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Technologie RFID je díky vysoké bezpečnosti a snadnému použití aplikovatelná do jakéhokoli výrobního nebo skladovacího procesu. Díky úzké spolupráci se společností Zebra Technologies je naše společnost stala certifikovaným servisním a poradenským střediskem pro aplikaci RFID technologií.

Pro více informací navštivte naše stránky nebo nás kontaktujte na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Společnost Argox uvádí na trh dva nové nízkonákladové skenery. Typy AS-9400 a AS-8060 jsou navrženy tak, aby splňovaly požadavky na bezproblémové čtení čárových kódů za velmi příznivou cenu. Tyto dva nové skenery nabízí snadné a pohodlné ovládání při každodenní práci.

AS-9400 podporuje čtení New European Pharmacy (GS1 Data Matrix) a AS-8060 je vybaven 2500 pixelovým CCD senzorem.

Pro více informací nás prosím kontaktujte na emailech Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..