Jsme držitelé certifikátu ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

 

TEFLONOVÉ MATERIÁLY ESHOP

SPOTŘEBNÍ MATERIÁL ESHOP


Zebra stolní tiskárny

Řada stolních, kompaktních tiskáren Zebra pro menší objem tisku etiket. Konstrukce tiskáren je zaměřená na malé rozměry, snadné používání a vysokou spolehlivost.


Tiskárny Argox

Kompletní produktová řada tiskáren Argox již v naší nabídce. Od malých stolních tiskáren, přes mobliní tiskárny až po průmyslové tiskárny.

Zebra průmyslové tiskárny

Průmyslové tiskárny společnosti Zebra nabízení vysoký poměr výkonu, kvality a robustnosti do všech průmyslových aplikací a všuede tam, kde je potřeba tisk etiket ve větších objemech. Tiskárny od středního množství tisku až po nonstop tisk.

Zebra mobilní tiskárny

Mobilní řešení pro tisk etiket přímo na místě. Tiskárny mohou přímo komunikovat s mobilními terminály. Jejich malé rozměry a nízká hmotnost dovoluje tyto tiskárny mít stále u sebe a okamžitě po vytištění etiketu aplikovat na produkt. Ideální řešení pro logistické aplikace.

Tiskárny plastových karet

Tiskárny karet Zebra nabízí kompletní sortiment pro tisk plastových karet ve všech oblstech průmyslu a obchodu. Pomocí tohoto řešení můžete tisknout zaměstnanecké karty, věrnostní karty, bezpečností karty a mnoho dalšího. V nabídce naleznete řešení pro každou aplikaci od nejmenších tiskáren až po bezpečnostní tiskárny plastových karet.

Zebra Kiosk tiskárny

Zebra Kiosk tiskárny jsou ideálním řešením pro tisk vstupenek, účtenek a dokumentů, kdy je potřeba tiskárnu zaimplementovat přímo do určitého řešení nebo zařízení. Jejich malé rozměry dovolují implementaci do velkého množství různých zařízení.

Příslušenství tiskárnám

Volitelné příslušenství pro termotransferové tiskárny, které pomáhají ke zvyšování vlastností a možností termotransferové tiskárny.

Ostatní tiskárny a zařízení

Základní informace o termotransferových tiskárnách jiných výrobců, tiskárny s jiným principem tisku a další speciální produkty.