TFP Universal, a.s.
K Juliáně 150
164 00 Praha 6 - Přední Kopanina

provozovna:
Na Spojce 116
251 01 Čestlice
Newsletter
novinky Vám zašleme na mail!
 

Jsme držitelé certifikátu ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

 

TEFLONOVÉ MATERIÁLY ESHOP

SPOTŘEBNÍ MATERIÁL ESHOP


Kde nás najdete a kontakty na naše pracovníky

TFP universal a.s.

Telefon: +420 272 681 051-3
GSM brana: +420 736 641 989
Fax: +420 272 681 034
E-mail: sales@tfpuniv.com

Provozovna:

Na Spojce 116
Čestlice - Dobřejovice
251 70

Sídlo společnosti:

K Juliáně 150
Praha 6 - Přední Kopanina
164 00

IČO: 26722275

DIČ: CZ26722275

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze oddíl B, vložka 7878

Vedení společnosti:

Ing. Jiří Novák, sales@tfpuniv.com

Ing. Jan Krigl, sales@tfpuniv.com

Obchodní a technické oddělení:

Ľubica Mikulášová - TTR folie, spotřební materiál, Technical Manager    
l.mikulasova@tfpuniv.com

Jiří Lhoťan - Ražební folie    
j.lhotan@tfpuniv.com

Ing. Jiří Lhoťan ml. - Ražební folie, hygiena

jlml@tfpuniv.com

Erika Bručková - Oboustranné lepící pásky    
e.bruckova@tfpuniv.com

MArtin Kotlík - Oboustranné lepící pásky    
m.kotlik@tfpuniv.com

Martin Gežo - Oboustranné lepící pásky    
m.gezo@tfpuniv.com

Martina Jarolímková - Oboustranné lepící pásky    
m.jarolimkova@tfpuniv.com

Ing. Peter Bajs - Systémy čárových kódů, Auto ID, Technical Manager    
p.bajs@tfpuniv.eu

Jan Arnošt - Systémy čárových kódů, Auto ID, servis    
j.arnost@tfpuniv.com

Jan Binka - Systémy čárových kódů, Auto ID, spotřební materiál, Sales Manager
j.binka@tfpuniv.com

Ivan jeziorek - Systémy čárových kódů, Auto ID, spotřební materiál
i.jeziorek@tfpuniv.com

Simon Zatovič - Product manager TTR 
s.zatovic@tfpuniv.com

Tomáš Bek - MIS, technický úsek
t.bek@tfpuniv.com

Jan Kock - Quality manager
j.kock@tfpuniv.com

René Bajgar - Systémy čárových kódů, Auto ID, servis

r.bajgar@tfpuniv.eu

Jan KluckýSystémy čárových kódů, Auto ID, servis

j.klucky@tfpuniv.com

Servisní oddělení
servis@tfpuniv.com

Pomocí tohoto formuláře nás můžete rovnou kontaktovat. Naši pracovníci Vám odpoví v nejbližším možném termínu.

 

Vaše jméno:*
E-mail:*
Společnost:
Text zprávy:*
 
Ochrana proti spamu. Kolik je dvakráttři? *