Jsme držitelé certifikátu ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

 

TEFLONOVÉ MATERIÁLY ESHOP

SPOTŘEBNÍ MATERIÁL ESHOP


Zebra GK420t - termal transfer

GK420t™ s termálním přenosovým tiskem je nejhodnotnější stolní řešení nabízející provozní mód přímého termálního nebo termálního přenosového tisku a nejsnadnější zakládání pásky při zvýšené rychlosti a výkonu s malými nároky na instalační plochu.

Zebra GK420d - termo

Model GK420d™ s technologií přímého termálního tisku je stolní tiskárnou s nejlepší užitnou hodnotou; jednoduchá na obsluhu, rychlejší a výkonnějíší, a to i při malé velikosti.

Zebra GX420t - termal transfer

Špičku ve své třídě představuje tepelně přenosová tiskárna GX420t™ nabízející řadu vlastností: provozní mód přímého tepelného tisku nebo tepelného přenosového tisku, snadné zakládání pásky, rychlost a výkonnost, a to vše při úsporných nárocích na instalační plochu.

Zebra GX420d - termo

Model GX420d™ s technologií přímého termálního tisku – nejlepší a nejmenší tiskárna ve své třídě – nabízí rychlost, výkonnost a širokou škálu funkcí.

Zebra GX430t - termal transfer

Špičku ve své třídě představuje tepelně přenosová tiskárna GX430t™ nabízející řadu vlastností: provozní mód přímého tepelného nebo tepelně přenosového tisku, snadné zakládání pásky, 300 dpi, rychlost a výkonnost, a to vše při malých nárocích na instalační plochu.

Zebra HC100 - wristband

Společnost Zebra vytvořila jednoduché a kompaktní řešení pro tisk identifikačních náramků (wristband) k identifikaci osob například ve zdravotnictví, hromadných akcích a podobně.

Zebra LP2824plus

Nová vylepšená malá stolní tiskárna pro tisk etiket do šíře 52 mm. Je vhodná pro všechny kdo potřebují tisknout malé etikety. tiskárna je kompaktních rozměrů a nezabírá moc místa na pracovním stole.

Zebra TLP2824plus

Malá nová stolní tiskárna pro tisk etiket do šíře 52 mm. Je vhodná pro všechny kdo potřebují tisknout malé etikety. tiskárna je kompaktních rozměrů a nezabírá moc místa na pracovním stole.