Mobilní terminály TC53 a TC58 jsou novinkou od společnosti Zebra Technologies a navazují na velmi úspěšnou sérii TC s operačním systémem Android.

TC53 a TC58 využívají nejnovější bezdrátové technologie Wi-Fi 6E a 5G. Informace si zobrazíte na 6palcovém displeji, fungujícím i když je mokrý a v případě, že máte rukavice. Terminály jsou lehčí, tenčí a odolnější a lze je vybavit bateriemi se standardní či rozšířenou kapacitou.

Předností TC 53 a TC58 je funkce Zebra Dimensioning, díky které již nemusíte měřit balíky ručně. Integrovanému senzoru Time of Flight stačí ke stanovení přesných rozměrů balíku několik sekund.

courier-photography-application-tc53-mobile-dimensioning.png

Společnost Zebra Technologies představila nové RFID typy sledů RFD40 ve verzi Premium & Premium Plus.

Sledy RFD40 ve verzích Premium a Premium Plus jsou vůči standardním modelům rozšířeny o Bluetooth 5.3 a zároveň se také jedná o první zařízení s integrovanou Wi-Fi 6, díky čemuž můžete využít vzdálenou správu zařízení vzduchem (OTA). Verze Premium Plus má také integrovaný skener čárových kódů (SE4100).

Modely RFD40 Premium & Premium Plus tak dále rozšiřují produktovou řadu RFD40, díky kterým lze zavést RFID technologii takřka všude, bez ohledu na operační systém. Jejími dalšími přednostmi jsou technické parametry, optimální výkon a ergonomický design.

 

             

Pro více informací nás kontaktujete na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Společnost zebra Technologie představila nejmenší wearable All-in-One počítač s Androidem třídy Enterprise.

Mobilní počítač WS50 je malý, výkonný, rozšířený o hlasové a datové funkce zařízení vyšší třídy, které při každém úkolu zvyšují produktivitu a přesnost. Je lehký a ergonomický a pohodlný a nikdy nepřekáží díky velkému výběru uchycení na zápěstí, hřbet ruky nebo dva prsty. Své uplatnění najde všude – ve výrobních závodech a skladech i v maloobchodě anebo ubytovacích službách.