• sales@tfpuniv.com
  • +420 736 641 989
  •   

Společnost Zebra Technologies uvádí v těchto dnech na trh s novou sérii stolních tiskáren ZD421 a ZD621. Tyto tiskárny jsou nov vybaveny prémiovými funkcemi, nabízí maximální výkon a bezkonkurenční zabezpečení. ZD421 a ZD621 navazují na oblíbené stolní tiskárny série GK a GX, které jsou známé svým bezproblémovým chodem a vynikající kvalitou tisku.

Model ZD421

 • dostupnost ve variantách TT a DT, cartridge verze bude dostupná později
 • TT & DT a modely pro zdravotnictví jsou k dispozici již nyní
 • konektivita USB 2.0, USB Host, k dispozici je možnost dokoupení LAN modulu, modulu se sériovým portem nebo sady pro upgrade bezdrátového rozhraní
 • náhrada za tiskárny GK420 a ZD420

Tiskárny ZD421 jsou vybaveny 5 LED diodami a 3 tlačítky a pohyblivým senzorem médií. Volitelným příslušenstvím jsou nová odlupovačka a řezačka. Tiskárnu lze nastavit přes mobilní aplikaci Bluetooth Low Energy (BLE) a nabízí rozšířené možnosti Print DNA, díky kterým lze tiskárny snadno nastavit a spravovat lokálně nebo i na dálku.

Model ZD621

 • dostupnost ve variantách TT a DT, cartridge verze bude dostupná později
 • TT & DT modely pro zdravotnictví jsou k dispozici již nyní
 • volitelně lze tiskárny ZD621 pořídit s barevným 4,3" dotykovým LCD displejem (RFID a HC verze jej mají automaticky)
 • konektivita: Ethernet, Serial, USB 2.0, USB Host, volitelně sada pro upgrade bezdrátového rozhraní
 • náhrada za tiskárny GX420/430, ZD500/500R a ZD620

Tiskárny ZD621 jsou vybaveny 5 LED diodami a 3 tlačítky a pohyblivým senzorem médií. Volitelným příslušenstvím jsou nová odlupovačka a řezačka. Tiskárnu lze nastavit přes mobilní aplikaci Bluetooth Low Energy (BLE) a nabízí rozšířené možnosti Print DNA, díky kterým lze tiskárny snadno nastavit a spravovat lokálně nebo i na dálku.

Pro více informací nás kontaktujete na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Společnost Zebra Technologies uvádí na trh nový produkt v podobě Elektronických teplotních senzorů, které nejen usnadňují monitorování teploty, ale díky nim se zvyšuje efektivita a zrychlují se pracovní postupy při monitorování teploty u potravin a u produktů náchylných na teplotu.

Brána OCEABridge sbírá prostřednictvím Bluetooth technologie hodnoty teploty, které okamžitě odesílá do EDGECloudu. V případě odchylky dojde k vygenerování e-mailu s upozorněním. K datům se lze kdykoli dostat prostřednictvím aplikace EDGEVue.

Teplotní senzory, prozatím ve třech modelech M-300, M-300-P a S-400, jsou primárně určeny pro zdravotnictví, při skladování a distribuci potravin nebo pro dopravu a logistiku.

Pro více informací nás kontaktujte na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jako prevenci proti šíření nemoci COVID-19 představujeme novou, plně automatickou dezinfekční bezalkoholovou bránu.

Epidemie koronaviru dokázala změnit naše představy o tom, co je normální. Přijali jsme za své řadu restriktivních opatření, které v souhrnu pomáhají zabránit masivnímu šíření nemoci, ale touha po návratu k běžnému životu však vede k rozvolnění ostražitosti a zvýšení rizika. Moderní brány s dezinfekčním prostředkem, který má potvrzen účinek na virus SARS-CoV-2 způsobující nemoc Covid-19, přináší vyšší stupeň prevence.

Plně automatické bráně s naší dezinfekcí trvá pouhých 3-5 sekund, aby zlikvidovala naprostou většinu potenciálně škodlivých mikroorganismů. Léčba virózy proti tomu trvá minimálně týden až čtrnáct dnů. Dezinfekce navíc dekontaminuje povrchy (oděvy, boty, předměty atd.) a brání tak dalšímu šíření virových epidemií.

Mezi hlavní vlastnosti brány patří stabilní a odolná nerezová konstrukce, jednoduchý provoz, bezdotykové výškové senzory, možnost použití v exteriéru i v interiéru a další. Dezinfekční brána navíc splňuje nařízení EU č. 528/2012, čl. 3, odst. 1 definice, písm. w/, schválení pro PT 1-5, a je testována s 99,99% účinností na virus SARS-CoV-2 způsobující nemoc Covid-19, skupina obalené viry (ÚOCHB AV ČR).

Více o dezinfekční automatické bráně TFP

Sdílejte informace, chraňte zaměstnance a zákazníky v jednom kroku.  
Divize Safety představuje k plně automatické dezinfekční bezalkoholové bráně i kompaktní řešení v podobě SMART dezinfekčního stojanu, který je ideálním spojením informační plochy s místem na automatickou a bezdotykovou dezinfekci rukou.
Displej na zobrazování multimediálního obsahu (fotky, videa, prezentace) Vám umožní prezentovat akce a novinky pro Vaše zákazníky nebo zaměstnance. Pohybový senzor zabudovaný ve stojanu Vám zajistí vysoce hygienické bezdotykové nanášení dezinfekce, speciální trysky aplikují jemnou dezinfekční mlhu, která rovnoměrně pokryje Vaše ruce.
SMART dezinfekční stojan je společně s plně automatickou dezinfekční bezalkoholovou bránu způsob prevence proti šíření nemoci COVID-19.
Více informací o dezinfekčním stojanudezinfekční automatické bráně TFP naleznete v odkazech.

Společnost Zebra Technologies uvedla v nedávné době na trh nové mobilní tiskárny ZQ511 a ZQ521, které jsou nástupcem série ZQ510 a ZQ520. Jedná se o nejodolnější mobilní tiskárny na trhu, které jsou ale dostupné také v RFID nebo linerless verzích.

Tiskárny ZQ511 a ZQ521 nabízí větší kapacitu baterie a Power Smart Print Technologii nebo vylepšenou konektivitu déky 802.11ac Wi-Fi s inteligentním režimem spánku s instantním probuzením pomocí Wi-Fi a Bluetooth, a dále 802.11r rychlý roaming.

Nové tiskové hlavy, vylepšené mechanismy pro tisk a nový firmware s PSPT nabízí kvalitnější tisk.

Linerless verze tiskáren ZQ511 a ZQ521 je dostupná již ve standardní konfiguraci a díky dostupným RFID verzím lze tisknout a kódovat RFID štítky přímo na místě nebo v terénu. Jedná se o jedinou RFID mobilní tiskárnu na trhu.

Pro více informací nás kontaktujte na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..