• sales@tfpuniv.com
    • +420 736 641 989

Společnost Zebra Technologies uvedla v nedávné době na trh nové mobilní tiskárny ZQ511 a ZQ521, které jsou nástupcem série ZQ510 a ZQ520. Jedná se o nejodolnější mobilní tiskárny na trhu, které jsou ale dostupné také v RFID nebo linerless verzích.

Tiskárny ZQ511 a ZQ521 nabízí větší kapacitu baterie a Power Smart Print Technologii nebo vylepšenou konektivitu déky 802.11ac Wi-Fi s inteligentním režimem spánku s instantním probuzením pomocí Wi-Fi a Bluetooth, a dále 802.11r rychlý roaming.

Nové tiskové hlavy, vylepšené mechanismy pro tisk a nový firmware s PSPT nabízí kvalitnější tisk.

Linerless verze tiskáren ZQ511 a ZQ521 je dostupná již ve standardní konfiguraci a díky dostupným RFID verzím lze tisknout a kódovat RFID štítky přímo na místě nebo v terénu. Jedná se o jedinou RFID mobilní tiskárnu na trhu.

Pro více informací nás kontaktujte na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pokud pro své zaměstnance potřebujete levné mobilní terminály, jsou pro vás ideální volbou cenově dostupná PDA TC21/TC26 od společnosti Zebra Technologies.

Jejich výhodou je bezesporu nízká váha a malá velikost a moderní design, který je ideální pro ovládání jednou rukou.

Mezi přednostmi terminálů TC21/51 je 5" dotykový displej s vysokým rozlišením, který je velmi dobře viditelný za různých světelných podmínek, a také odolnost proti vodě, teplu, mrazu.

TC21 a TC26 mají k dispozici všechna bezdrátová připojení jako jsou WiFi, GSM, Bluetooth, GPS a NFC. Přístroje nabízí zadní kameru s vysokým rozlišením 13 MP, lepší kvalitu hlasu a rozšířenou funkcionalitu díky VoLTE a VoWiFi technologiím a zároveň máte možnost široké portfolio volitelného příslušenství jako třeba vyměnitelnou baterii se standardní či vyšší kapacitou nebo možnost hands-free řešení skrze držák na zápěstí.

Pro více informací nás kontaktujte na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

VIPColor VP650 je nová generace digitálních tiskáren pro tisk barevných etiket s vylepšenou technologií odolnosti proti vodě.

Tiskárna VP650 je robustní, ale její ovládání je intuitivní. Lze ji využit pro tvorbu vlastních etiket. Přináší tak rychlý a cenově dostupný barevný tisk do jakéhokoli prostředí.

Pro více informací navštivte naše stránky a pro nezávaznou poptávku nás kontaktujte na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Objevte inteligentní řešení společnosti Zebra pro úschovu mobilních zařízení jako jsou terminály, tablety a také mobilní tiskárny.

Skladování mobilních zařízení může mít vliv i na efektivitu práce. Nevhodné řešení může mít vliv na zbytečné hledání používaných zařízení, nebo i na jejich poškození. Bezpečným uložením všech svých mobilních zařízení od společnosti Zebra v inteligentních skříňkách, lze jednoduše optimalizovat jak pracovní proces, tak monitorovat jak jsou tato zařízení ukládána a používána. Lze zároveň jednoduše sledovat jejich používání a spravovat je.

Z těchto důvodů vytvořila společnost Zebra sérii flexibilních standardizovaných modulárních skříní. Lze si vybrat z celé řady velikostí a konfigurací pro 5 a až 100 zařízení. Přitom nemusí být jen jednoho typu. Lze tak skladovat a sledovat mobilní terminály, tablety a mobilní tiskárny. Na výběr je tedy konfigurace, software a různé možnosti zabezpečení, které vám budou nejlépe vyhovovat.

Intelligent Cabinets mohou výrazně urychlit přístup k zařízením na začátku a na konci směny a také omezit lidskou chybovost.

Pro více informací nás kontaktujte na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

MYTÍ VAŠICH RUKOU JE DŮLEŽITÉ, ZROVNA JAKO ČIŠTĚNÍ PŘÍSTROJŮ, KTERÝCH SE VAŠE RUCE CELÝ DEN DOTÝKAJÍ

Důkladná dezinfekce mobilních terminálů, tabletů, tiskáren, skenerů a dalších zařízení je důležitá zejména v pracovním prostředí a veřejných prostorách. Ukážeme Vám, jak správně postupovat.

Vzhledem k rychle se vyvíjející situaci s koronavirem COVID-19 dostáváme velké množství otázek o tom, jak by se měly naše výrobky čistit, abychom co nejlépe chránili pracovníky, kteří je používají v nemocnicích, skladech, obchodech apod . Tyto dotazy se týkají celého portfolia mobilních počítačů, skenerů a tiskáren, které nabízíme… a pocházejí z každého odvětví, které dnes obsluhujeme.

Čištění zařízení, která používají více pracovníků napříč směnami, je klíčovým požadavkem, který Zebra bere nejen v úvahu již při navrhování produktů, ale také při poskytování jasných pokynů směrem k zákazníkům a partnerům, jak je mohou nejúčinněji čistit a dezinfikovat.

Důležitou informací je, že neexistuje jednotný postup čištění pro všechny zařízení Zebra a je třeba se řídit jednotlivými návody u každého produktu.

Podrobné návody, jak postupovat při čištění produktů určených primárně pro zdravotnictví (produkty jsou označeny HC jako healthcare), jsou uvedeny na následujících lincích:

skenery | tiskárny | mobilní terminály

Pro modely non-healthcare přejděte na stránku s uživatelskými příručkami, zde si vyberete produktovou řadu, konkrétní produkt a v sekci "manuals" si otevřete návod, jednoduše zadáte pomocí zkratky ctrl+F vyhledat slovo "clean" a zde získáte přesné instrukce, jak postupovat krok za krokem při čištění krytů, tlačítek, obrazovek apod.

Rovněž získáte informace, které čistící prostředky jsou vhodné pro čištění a které nikoliv. Dostanete tím ucelený přehled, jak postupovat při manipulaci během dezinfikování, proto je nezbytně nutné tyto postupy znát.

K dispozici máme rovněž brožuru Best Practices for Prevention Infection, kterou napsal Darrel Hicks, uznávaný odborník pro kontrolu infekcí. Přestože byl tento dokument vytvořen pro zdravotnický průmysl, tato doporučení poskytují pevný základ pro společnosti ve všech průmyslových odvětvích při přijímání dalších opatření na ochranu zdraví zaměstnanců a zákazníků.

Společnost Zebra doporučuje, abyste co nejdříve přijali zásady čištění zařízení pro vaši společnost podle pokynů výrobce originálního zařízení (OEM). To pomůže zajistit, aby zaměstnanci řádně dezinfikovali mobilní zařízení, skenery, tiskárny a převzali tento návyk jako rutinní. Pomůžete tím také znovu ujistit vaše zaměstnance, že děláte vše, co je ve vašich silách, aby se zabránilo tomu, že sdílená zařízení se stanou potenciálním zdrojem přenosu virů.

Základem všeho jsou čisté ruce + čisté zařízení = to zaručí účinnější opatření proti šíření infekcí.

Za přeložení článku děkujeme společnosti Ingram Micro Czech Republic. Původní znění článku od Zebra Technologies naleznete zde.