• sales@tfpuniv.com
    • +420 736 641 989

Jako prevenci proti šíření nemoci COVID-19 představujeme novou, plně automatickou dezinfekční bezalkoholovou bránu.

Epidemie koronaviru dokázala změnit naše představy o tom, co je normální. Přijali jsme za své řadu restriktivních opatření, které v souhrnu pomáhají zabránit masivnímu šíření nemoci, ale touha po návratu k běžnému životu však vede k rozvolnění ostražitosti a zvýšení rizika. Moderní brány s dezinfekčním prostředkem, který má potvrzen účinek na virus SARS-CoV-2 způsobující nemoc Covid-19, přináší vyšší stupeň prevence.

Plně automatické bráně s naší dezinfekcí trvá pouhých 3-5 sekund, aby zlikvidovala naprostou většinu potenciálně škodlivých mikroorganismů. Léčba virózy proti tomu trvá minimálně týden až čtrnáct dnů. Dezinfekce navíc dekontaminuje povrchy (oděvy, boty, předměty atd.) a brání tak dalšímu šíření virových epidemií.

Mezi hlavní vlastnosti brány patří stabilní a odolná nerezová konstrukce, jednoduchý provoz, bezdotykové výškové senzory, možnost použití v exteriéru i v interiéru a další. Dezinfekční brána navíc splňuje nařízení EU č. 528/2012, čl. 3, odst. 1 definice, písm. w/, schválení pro PT 1-5, a je testována s 99,99% účinností na virus SARS-CoV-2 způsobující nemoc Covid-19, skupina obalené viry (ÚOCHB AV ČR).

Více o dezinfekční automatické bráně TFP

Společnost Zebra Technologies uvedla v nedávné době na trh nové mobilní tiskárny ZQ511 a ZQ521, které jsou nástupcem série ZQ510 a ZQ520. Jedná se o nejodolnější mobilní tiskárny na trhu, které jsou ale dostupné také v RFID nebo linerless verzích.

Tiskárny ZQ511 a ZQ521 nabízí větší kapacitu baterie a Power Smart Print Technologii nebo vylepšenou konektivitu déky 802.11ac Wi-Fi s inteligentním režimem spánku s instantním probuzením pomocí Wi-Fi a Bluetooth, a dále 802.11r rychlý roaming.

Nové tiskové hlavy, vylepšené mechanismy pro tisk a nový firmware s PSPT nabízí kvalitnější tisk.

Linerless verze tiskáren ZQ511 a ZQ521 je dostupná již ve standardní konfiguraci a díky dostupným RFID verzím lze tisknout a kódovat RFID štítky přímo na místě nebo v terénu. Jedná se o jedinou RFID mobilní tiskárnu na trhu.

Pro více informací nás kontaktujte na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Objevte inteligentní řešení společnosti Zebra pro úschovu mobilních zařízení jako jsou terminály, tablety a také mobilní tiskárny.

Skladování mobilních zařízení může mít vliv i na efektivitu práce. Nevhodné řešení může mít vliv na zbytečné hledání používaných zařízení, nebo i na jejich poškození. Bezpečným uložením všech svých mobilních zařízení od společnosti Zebra v inteligentních skříňkách, lze jednoduše optimalizovat jak pracovní proces, tak monitorovat jak jsou tato zařízení ukládána a používána. Lze zároveň jednoduše sledovat jejich používání a spravovat je.

Z těchto důvodů vytvořila společnost Zebra sérii flexibilních standardizovaných modulárních skříní. Lze si vybrat z celé řady velikostí a konfigurací pro 5 a až 100 zařízení. Přitom nemusí být jen jednoho typu. Lze tak skladovat a sledovat mobilní terminály, tablety a mobilní tiskárny. Na výběr je tedy konfigurace, software a různé možnosti zabezpečení, které vám budou nejlépe vyhovovat.

Intelligent Cabinets mohou výrazně urychlit přístup k zařízením na začátku a na konci směny a také omezit lidskou chybovost.

Pro více informací nás kontaktujte na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pokud pro své zaměstnance potřebujete levné mobilní terminály, jsou pro vás ideální volbou cenově dostupná PDA TC21/TC26 od společnosti Zebra Technologies.

Jejich výhodou je bezesporu nízká váha a malá velikost a moderní design, který je ideální pro ovládání jednou rukou.

Mezi přednostmi terminálů TC21/51 je 5" dotykový displej s vysokým rozlišením, který je velmi dobře viditelný za různých světelných podmínek, a také odolnost proti vodě, teplu, mrazu.

TC21 a TC26 mají k dispozici všechna bezdrátová připojení jako jsou WiFi, GSM, Bluetooth, GPS a NFC. Přístroje nabízí zadní kameru s vysokým rozlišením 13 MP, lepší kvalitu hlasu a rozšířenou funkcionalitu díky VoLTE a VoWiFi technologiím a zároveň máte možnost široké portfolio volitelného příslušenství jako třeba vyměnitelnou baterii se standardní či vyšší kapacitou nebo možnost hands-free řešení skrze držák na zápěstí.

Pro více informací nás kontaktujte na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

VIPColor VP650 je nová generace digitálních tiskáren pro tisk barevných etiket s vylepšenou technologií odolnosti proti vodě.

Tiskárna VP650 je robustní, ale její ovládání je intuitivní. Lze ji využit pro tvorbu vlastních etiket. Přináší tak rychlý a cenově dostupný barevný tisk do jakéhokoli prostředí.

Pro více informací navštivte naše stránky a pro nezávaznou poptávku nás kontaktujte na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..