• sales@tfpuniv.com
    • +420 736 641 989
    •   

Představení společnostiFirma TFP universal a.s. je výrobně-obchodní firma, která na evropském trhu působí od r. 2002. Nakupuje a zpracovává kvalitní materiály významných evropských a světových výrobců pro využití v nejrůznějších průmyslových aplikacích. Specializujeme se na výsek, převíjení, archování a další konfekci nejrůznějších materiálů jako kartonů, papíru, celé škály fólií apod.

Naše obchodní činnost představuje kompletní služby při dodávkách spotřebních materiálů, hardwaru (TTR tiskárny, terminály, snímače čárových kódů, apod.) i softwaru. Naše výrobní oddělení disponuje vlastním technologickým vybavením, které neustále rozšiřujeme a modernizujeme. Firma má 4 divize - divize termotransferové technologie, divize oboustranných lepicích pásek a divize ražby za horka/studena vč. laminovacích fólií a divize safety obsahující zařízení a prostředky pro dezinfekci osob. Poskytujeme velmi rychlý servis.

Obchodní podmínky

Zajímají Vás naše obchodní podmínky? Můžete si je přečíst zde:

 

Certifikáty, znalosti:

Pro zvyšování odborných znalostí a seznamování se s novými technologiemi a produkty se pravidelně zúčastňujeme - často i s našimi významnými odběrateli - vzdělávacích akcí u zahraničních dodavatelů a prezentujeme se na odborných tuzemských i mezinárodních výstavách a veletrzích.

Dozvědět se více
  • Znalosti

  • Dovednosti

  • Vzdělávání

Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte kontaktovat náš tým! Rádi poskytneme informace popř. se s Vámi setkáme.